ضرورت آموزش معین های اقتصادی

 04 اردیبهشت 1398 ساعت 16:15  |  44  بازدید
ضرورت آموزش معین های اقتصادی

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی گفت: آموزش معین های اقتصادی امری مهم است که باید به آن توجه ویژه شود.به گزارش پایگاه خبری صبح هشتم ،علی رسولیان در دیدار خود با افشین رحیمی گل خندان؛ مدیرکل فنی و حرفه‌ای خراسان رضوی، با بیان این مطلب، اظهار کرد: در سال جاری برای بخش مهارت‌آموزی سهمیه‌ای را لحاظ کردند.

وی ادامه داد: در قالب طرح مثلث توسعه اقتصادی و فرهنگی 90 تسهیل‌گر در محل فنی و حرفه‌ای آموزش لازم را دیده‌اند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی افزود: امسال نیز برنامه‌ای را هماهنگ خواهیم کرد تا معین‌های اقتصادی ارتباط خوبی با فنی و حرفه‌ای برقرار کنند.

رسولیان خاطرنشان کرد: استاندار خراسان رضوی در جلسه‌ای که با بانوان داشتند، بنا داشتند که آموزش‌های فنی و حرفه‌ای به بانوان متقاضی کار رایگان صورت گیرد.

وی با مخاطب قرار دادن مدیرکل فنی و حرفه‌ای استان، تصریح کرد: از شما خواستار آن هستیم که برنامه عملیاتی خود  را در حوزه اشتغال و کارآفرینی در زمان کوتاهی به ما ارائه کنید و ما آمادگی لازم جهت همکاری با شما را دارا هستیم.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی بیان کرد: بهترین موردی که در حوزه فنی و حرفه‌ای نیازمند آن هستیم، آموزش در حوزه معین‌های اقتصادی است که باید به این امر توجه لازم صورت گیرد.


  افزودن نظر

آخرین تصاویر

آخرین ویدئوها

آخرین یادداشتها