•  صفحه اصلی
  • اخبار
  • انتشار 350 میلیارد تومان اوراق مشارکت برای پروژه‌های نوسازی بافت اطراف حرم

انتشار 350 میلیارد تومان اوراق مشارکت برای پروژه‌های نوسازی بافت اطراف حرم

 27 فروردین 1398 ساعت 11:07  |  42  بازدید
انتشار 350 میلیارد تومان اوراق مشارکت برای پروژه‌های نوسازی بافت اطراف حرم

مدیر تامین مالی معاونت اقتصادی شهرداری مشهد گفت: امسال برای احیای بافت فرسوده اطراف حرم مطهر 350 میلیارد تومان اوراق مشارکت در نظر داریم که در 3 ماهه اول سال منتشر خواهد شد.به گزارش پایگاه خبری صبح هشتم، سید محمد عنبری با بیان اینکه امسال برای احیای بافت فرسوده اطراف حرم مطهر 350 میلیارد تومان اوراق مشارکت در نظر گرفته شده است، افزود: این اوراق در 3 ماهه اول سال منتشر خواهد شد و سود سالانه این اوراق مشارکت 18 درصد است که در مقاطع 3 ماهه پرداخت خواهد شد.

وی ادامه داد: ضمن اینکه اوراق مشارکت 700 میلیارد تومانی برای خط 3 قطارشهری و 150 میلیارد تومان اوراق هم برای بافت فرسوده حرعاملی در حال انجام است.

عنبری خاطرنشان کرد: انتشار اولیه اوراق مشارکت خط 3 قطارشهری و حرعاملی در انتهای سال گذشته انجام شده و در 3 ماهه ابتدای امسال انتشار ثانویه را خواهیم داشت.

وی تصریح کرد: همه هموطنان می‌توانند برای خرید اوراق مشارکت بافت پیرامون حرم مطهر به شعب بانک شهر در سراسر کشور و برای خط 3 قطارشهری به بانک صنعت و معدن مراجعه کنند؛ حداقل خرید این اوراق 100 هزار تومان است و سقف ندارد.

عنبری در خصوص واگذاری اوراق به غیر گفت: اوراق به نام شخص صادر می‌شود و بعد از دو ماه فروش ثانویه در بورس یا فرابورس انجام می‌شود و در آنجا قابلیت واگذاری دارد.


  افزودن نظر

آخرین تصاویر

آخرین ویدئوها

آخرین یادداشتها