•  صفحه اصلی
  • اخبار
  • امدادرسانی به ۶۸۶ سیل زده در خراسان رضوی/آبرسانی سیار به ۲۰ روستا و ۷ شهر

امدادرسانی به ۶۸۶ سیل زده در خراسان رضوی/آبرسانی سیار به ۲۰ روستا و ۷ شهر

 26 فروردین 1398 ساعت 14:55  |  38  بازدید
امدادرسانی به ۶۸۶ سیل زده در خراسان رضوی/آبرسانی سیار به ۲۰ روستا و ۷ شهر

مدیرکل مدیریت بحران استانداری خراسان رضوی گفت: در اثر وقوع سیل دراستان، از دیروز تاکنون به ۶۸۶ سیل زده امدادرسانی شده است.به گزارش پایگاه خبری صبح هشتم ،درباره آخرین اقدامات انجام شده برای امدادرسانی به مناطق سیل زده استان اظهار کرد: از دیروز تاکنون در اثر جاری شدن سیلاب در برخی شهرستان ها، 160 خانواده شامل 686 نفر دچار حادثه شدند که از این تعداد به 601 نفر امدادرسانی انجام گرفت و شرایط برای اسکان اضطراری 483 نفر هم فراهم شد. 

وی با بیان اینکه برخی جلوگیری از بروز خسارت های احتمالی برق دو روستای چشمه حاج سلیمان در انابد بردسکن و سمدآباد سرخس قطع شده است، افزود: درحال حاضر بر اثر وقوع سیل، 2 محور اصلی بردکسن-بجستان و بردسکن-درونه طبس و 28 محور روستایی مسدود است اما تلاش ها برای بازگشایی آن ها درحال ادامه دارد.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری خراسان رضوی خاطرنشان کرد: اکنون در شبکه گازرسانی استان مشکل خاصی وجود ندارد اما آب روستایی 20 روستا قطع شده و آبرسانی سیار در حال انجام است.

وی گفت: شبکه آبرسانی 7 شهر در خراسان رضوی در اثر بروز سیلاب دچار خسارت شده و کیفیت آب این مناطق با کدورت مواجه شده است که آبرسانی سیار درحال انجام است و تا بازگشت به شرایط عادی ادامه خواهد داشت.


  افزودن نظر

آخرین تصاویر

آخرین ویدئوها

آخرین یادداشتها