609 تفاهم نامه سرمایه گذاری در خراسان رضوی امضا شد

 25 فروردین 1398 ساعت 13:35  |  27  بازدید
 609 تفاهم نامه سرمایه گذاری در خراسان رضوی امضا شد

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی گفت: با اجرای 'الگوی مثلث توسعه اقتصادی' تاکنون 609 مورد تفاهم نامه سرمایه گذاری در این استان امضا شده است.به گزارش پایگاه خبری صبح هشتم ،علی رسولیان روز یکشنبه در نشسست بررسی تشکیل نهاد مردمی اقتصاد مقاومتی خراسان رضوی افزود: بر همین اساس هم اینک 53 شرکت بخش خصوصی محوریت توسعه اقتصادی را در شهرستان ها و بخش های مختلف خراسان رضوی بر عهده گرفته اند.

وی ادامه داد: استاندار خراسان رضوی تاکید فراوانی بر توسعه استان در چارچوب طرح 'مثلث اقتصای و فرهنگی' دارد و در اجرای این هدف تاکنون به 23 شهرستان سفر کرده است.

معاون استاندار خراسان رضوی رشد متوسط هشت درصدی استان تا پایان برنامه ششم توسعه را از اهداف طرح مثلث توسعه اقتصادی اعلام و بیان کرد: در این چارچوب برنامه ریزی شده تا تمامی دوره های اقتصاد مقاومتی با مشارکت مردم و بخش خصوصی به اتمام برسد.

وی به تشکیل نهاد مردمی اقتصاد مقاومتی خراسان رضوی اشاره و بیان کرد: هدف فعالیت این نهاد مردمی استفاده موثر و کارآمد از ظرفیت های موجود محلی زیرا توسعه استان با مشارکت نهادهای مردمی محقق می شود.

رسولیان گفت: این نهاد مردمی اقتصاد مقاومتی با بکارگیری ظرفیت های بخش غیردولتی با همراهی افکار عمومی و مردم در راستای توانمندسازی و فرهنگ سازی اقتصاد مقاومتی سازماندهی شده است.

وی افزود: در چارچوب فعالیت نهاد مردمی اقتصاد مقاومتی خراسان رضوی می بایست نظارت بر اجرای پروژه ها با مشارکت و همراهی مردم و مسئولان دست اندرکار صورت گیرد و در پایان آن به ستاد اقتصاد مقاومتی استان اعلام شود.


منبع خبر: ایرنا

  افزودن نظر

آخرین تصاویر

آخرین ویدئوها

آخرین یادداشتها