حذف فردوسی‌پور، توهین به شعور مردم بود

 28 اسفند 1397 ساعت 15:40  |  70  بازدید
حذف فردوسی‌پور، توهین به شعور مردم بود

بازیکن سابق پرسپولیس و تیم ملی معتقد است خدمات عادل فردوسی‌پور به فوتبال ایران آنقدر ارزشمند بوده که حتی اگر مدیران صدا و سیما به دنبال حذفش بودند، باید در تصمیم خود تجدیدنظر کنند.



به گزارش پایگاه خبری صبح هشتم ،حسین بادامکی در خصوص حذف عادل فردوسی‌پور از برنامه نود اظهار کرد: واقعا از شنیدن این خبر شوکه شدم. اگر سیاست‌گذاران این پروسه، یک درصد با جامعه و علاقه مردم آشنا بودند، دست به چنین اقدامی نمی‌زدند. عادل فردوسی‌پور را تمام ایران می‌شناسند و از سلامت کاری و محبوبیت وی آگاهند.


وی افزود: حدودا 20 سال، مدیریت برنامه‌ای با این کیفیت و با این حجم از مخاطب، کار فوق‌العاده سختی بود که فکر می‌کنم فقط عادل فردوسی‌پور از پس آن برمی‌آمد. متاسفم که این حرف را می‌زنم اما با رفتن عادل از 90، این صدا و سیماست که مخاطبش را از دست می‌دهد و متضرر می‌شود.

بازیکن سابق تیم ملی فوتبال ایران و باشگاه پرسپولیس تهران گفت: در روزهایی که جامعه استقبال مناسبی از برنامه‌های صداوسیما نداشت، این 90 بود که یک‌تنه جور می‌کشید. اگر آقایان می‌خواستند عادل را حذف کنند، باید با سر و شکل بهتری این کار را انجام می‌دادند، نه اینکه انواع و اقسام فشارها را بر وی وارد کنند و وقتی برنامه 90 و عادل فردوسی‌پور به انتخاب مردم، به عنوان بهترین برنامه انتخاب شدند، آن را تعطیل کنند. چنین تصمیمی از سوی مدیران صدا و سیما، توهین به شعور مردم بود. تعداد پیامک‌های این برنامه و استمرار آن نشان داد که عادل چقدر محبوب است.

وی در خصوص انتقاد بعضی از هواداران سرخابی‌های پایتخت در بازه‌های مختلف از ۹۰ و فردوسی‌پور گفت: اختلاف نظر در یک خانواده امری طبیعی است اما دخالت فردی خارج از خانواده، اشتباه محض است. طبیعی ست که گاهی سوتفاهم‌هایی میان هواداران پرسپولیس یا استقلال با برنامه ۹۰ به وجود می‌آمد، اما هیچکس به سلامت کاری و تخصص عالی فردوسی‌پور نمی‌تواند ذره‌ای شک کند. امیدوارم در تعطیلات نوروزی، مدیران صدا و سیما، متوجه اشتباه خود شوند و دوباره عادل فردوسی‌پور را در برنامه ۹۰ ببینیم.

بادامکی گفت: نسبت به این برنامه بی‌مهری شد. گرچه گاهی در این برنامه‌ اختلاف‌هایی به وجود می‌آمد و بعضا بی‌حرمتی‌هایی هم صورت می‌گرفت اما در کل بودنش به سود فوتبال ایران بود. مردم این برنامه را با حضور عادل فردوسی‌پور دوست دارند.


  افزودن نظر

آخرین تصاویر

آخرین ویدئوها

آخرین یادداشتها