پرونده پدیده روی میز وزیر اقتصاد

 05 اسفند 1397 ساعت 09:00  |  159  بازدید
پرونده پدیده روی میز وزیر اقتصاد

هفته گذشته روزهای خوبی برای سهام‌داران پدیده نبود اما ممکن است در روزهای آینده اخبار خوشی کام سهام‌داران این شرکت را شیرین کند.به گزارش پایگاه خبری صبح هشتم ، طبق شنیده‌های ما از منابع آگاه رسیدگی به وضعیت شرکت پدیده و تعیین تکلیف درباره واگذاری آن اکنون دستور جلسه مسئولان بلندپایه اقتصادی کشور است.

حسین زارع‌صفت، رئیس هیئت مدیره شرکت پدیده مادر، در گفت‌وگو با خبرنگار ما انتشار جزئیات بیشتر درباره این خبر را به روزهای آینده موکول کرد و گفت: جزئیات تصمیمات جدید به صورت رسمی در روزهای آینده منتشر می‌‌شود.

گفته می‌شود که بنیاد مستضعفان قرار است ارگانی باشد که سهام عمده شرکت پدیده را خریداری می‌کند و مدیریت آن را در دست می‌گیرد. این موضوع را با محمد سعیدی‌کیا، رئیس بنیاد مستضعفان، در میان گذاشتیم. او درباره ورود بنیاد مستضعفان برای خرید سهام پدیده گفت: برخی رایزنی‌ها در حال انجام است و در صورت قطعی شدن مذاکرات، جزئیات آن را منتشر می‌کنیم.

شنبه ٢٧ بهمن بود که خبر تخصیص ١٠٠٠ میلیارد تومان برای پرداخت به سهام‌داران معسر پدیده موجب خوشحالی بخشی از سهام‌داران پدیده شد اما در ادامه تکذیب این خبر از سوی رئیس دفتر رئیس جمهور و مخالفت نمایندگان مجلس با این اقدام، کام سهام‌داران پدیده را تلخ کرد اما به نظر می‌رسد اوقات تلخ سهام‌داران در روزهای آخر سال پایدار نخواهد بود.


منبع خبر: شهرآرا

  افزودن نظر

آخرین تصاویر

آخرین ویدئوها

آخرین یادداشتها