قوچان‌نژاد:

زحماتم را با هيچ چيزي معامله نمي‌كنم

 21 بهمن 1397 ساعت 12:24  |  47  بازدید
زحماتم را با هيچ چيزي معامله نمي‌كنم

سرمربي پيام مشهد مي‌گويد: در خصوص پيشنهاد فدراسيون براي سمت دبيري صحبت نمي‌كنم و تمام تمركزم روي تيم پيام است، چرا كه نمی‌خواهم زحمات و تلاش چند ماهه اخير را با هيچ چيز معامله كنم.به گزارش پایگاه خبری صبح هشتم ، جبار قوچان‌ن‍ژاد، در خصوص ديدار آتي تيمش مقابل پيكان تهران در هفته بيست و چهارم ليگ برتر واليبال اظهار كرد: در برهه حساسي از ليگ برتر قرار داريم و تمام تيم‌ها شرايط خاصي دارند. همه به پيروزي نياز دارند و براي آن مي‌جنگند. پيكان و پيام نيز از اين قائده مستثني نيستند.


وي افزود: با توجه به ‌مرحله پلي‌آف و حساسيت جايگاه تيم‌ها در جدول، شرايط سوپر ليگ خيلي سخت شده‌است. پيكان تيم يكدست و خوبي است و بازيكنان ثابت و نيمكت نشينش فرقي با يكديگر ندارند. اسير نام پيكان و جايگاه اين تيم نخواهيم شد و تمام تلاش‌مان را براي پيروزي در اين ديدار خواهيم كرد. با تمام وجودمان خواهيم جنگيد، چرا كه از اين ديدار امتياز مي‌خواهيم. دو نفر از بازيكنان‌مان مصدوميت جزيي دارند كه اميدوارم غیبت احتمالی‌شان در اين ديدار اذيت‌مان نكند.

سرمربي پيام مشهد با اشاره به شكست تيمش مقابل سايپا خاطرنشان كرد: مقابل سايپا تيم بازنده‌اي نبوده‌ايم و يك بازي فوق‌العاده تاكتيكي را مقابل اين تيم به نمايش گذاشتيم، اما روي يك اتفاق در ست پنجم بازي را واگذار كرديم. در ديدار برابر سايپا به غير از يك يا دو پوئن مشكلی از طرف داوري به وجود نيامد و آن هم روي نتيجه بازي تاثيرگذار نبود. مسئله خاصي در اين ديدار به وجود نيامد و به واسطه بدشانسي بازي را واگذار كرديم.

قوچان‌ن‍ژاد در خصوص اخبار منتشره مبني بر انتصابش به عنوان دبير فدارسيون واليبال كشور نيز تاكيد كرد: در اين زمينه صحبتي نمي‌كنم. در حال حاضر تمام تمركزم روي تيم پيام مشهد است و به تعهدي كه به شهرداري، شوراي شهر مشهد و موسسه شهرآرا دارم، فكر مي‌كنم. تمام اين مسائل به پس از پايان ليگ برتر موكول خواهدشد و هم‌اكنون فقط به تيمم فكر مي‌كنم.

او ادامه داد: زحمات و تلاشي كه در چند ماهه اخير انجام داده‌ايم را با هيچ‌چيز معامله نمي‌كنم و فقط به شرايط تيمم فكر مي‌كنم. مهم‌ترين فاكتور تيم صعود به پلي‌آف بوده كه در حال حاضر به آن دست پيدا كرده‌ايم و هم‌اكنون به دنبال كسب شرايط بهتر در مرحله پلي‌آف هستيم. حضورمان بين چهار تيم بسيار سخت است، اما تمام تلاش‌مان را در اين خصوص انجام خواهيم داد. 


منبع خبر: ایسنا

  افزودن نظر

آخرین تصاویر

آخرین ویدئوها