خراسان‌رضوی میزبان فستیوال «نوآوری‌های صنایع غذایی»

 20 دی 1397 ساعت 13:12  |  98  بازدید
خراسان‌رضوی میزبان فستیوال «نوآوری‌های صنایع غذایی»

فن‌بازار منطقه‌ای استان خراسان‌رضوی (شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان‌رضوی) با همکاری مرکز فن‌بازار ملی ایران، شرکت فرابورس ایران و با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، در نظر دارد فستیوال نوآوری‌های صنایع‌غذایی را در زمستان سال جاری در استان خراسان‌رضوی برگزار کند.به گزارش پایگاه خبری صبح هشتم، این رویداد با هدف ارتقا شاخص نوآوری و توسعه زیرساخت‌ها در کشور و استان خراسان‌رضوی به شیوه نوین، توسعه اقتصاد دانش‌بنیان، تجاری‌سازی و رونق مبادلات فناورانه در حوزه صنایع‌غذایی برگزار می‌گردد. 
امکان تجاری‌سازی اختراعات از طریق سرمایه‌گذاری مشترک،  امکان توسعه بازار و رشد تولید محصولات و استفاده از توانمندی مدیریتی و تولیدی صنعتگران با ایجاد همکاری مشترک،  فرصت مناسب جهت کسب امتیاز تسهیلات جهت فروش دانش فنی و یا مشارکت در قالب تجاری‌سازی،  امکان حضور در نشست‌های رو در رو (B2B) بخشی از مزایای در نظر گرفته شده جهت حضور مخترعان و نوآوران هستند.

این فستیوال در محورهای مدل‌های برتر استارت‌آپ‌های صنایع‌غذایی،  فرمولاسیون مواد غذایی با رویکرد غذای سالم، ارگانیک و مغذی، ماشین‌آلات خطئ‌تولید و تجهیزات بسته بندی اعم از نانو تکنولوژی، پلاسما و ... . برگزار می‌شود.

مخترعان و نوآوران حقیقی و حقوقی که تمایل به حضور در این فستیوال را دارند، مقتضی است با مراجعه به سایت فستیوال به نشانی www.ipfestival.ir فرم‌ ثبت‌نام را دریافت و پس از تکمیل به همراه پیوست مدارک حداکثر تا تاریخ20 دی ماه جاری به نشانی الکترونیکی mashad@techmart.ir ارسال نمایند.

متقاضیان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت فستیوال به نشانی www.ipfestival.irمراجعه کرده و یا با شماره 28424432-021 (کارگزار فن بازار منطقه ای استان خراسان رضوی) تماس بگیرند.


منبع خبر: ایسنا

  افزودن نظر

آخرین تصاویر

آخرین ویدئوها

آخرین یادداشتها