تکلیف بازنشستگان هیات‌های ورزشی دو هفته دیگر مشخص می‌شود

 15 آذر 1397 ساعت 13:59  |  115  بازدید
تکلیف بازنشستگان هیات‌های ورزشی دو هفته دیگر مشخص می‌شود

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان گفت: دیروز در خصوص قانون بازنشستگی نامه ای به رئیس مجلس ارسال شد. بر این اساس تکلیف روسای هیاتهای ورزشی مشمول این قانون تا دو هفته آینده مشخص می شود.به گزارش پایگاه خبری صبح هشتم، محمدرضا داورزنی در حاشیه همایش معاونان توسعه ورزش و کارشناسان امور باشگاههای ادارات کل ورزش و جوانان استانهای کشور در گفت و گو با خبرنگاران در مشهد افزود: حدود هزار و 400 هیات ورزشی در مراکز استانها وجود دارند. کمتر از 100 نفر روسای هیاتهای ورزشی مشمول قانون بازنشستگی می شوند. 
وی ادامه داد: تکلیف فدراسیون فوتبال هم با تشکیل مجمع مشخص می شود. می بایست از توان همه نیروها استفاده کنیم و حیف است این ظرفیتها از دست برود اما قانون هم محترم و شامل حال همگان است. در موضوع بازنشستگان نمی خواهیم قانون زیر پا گذاشته شود. 
معاون وزیرورزش و جوانان در ادامه به وضعیت باشگاههای ورزشی نیز اشاره و بیان کرد: 22 هزار باشگاه ثبت شده در سطح کشور وجود و سه میلیون نفر هر روز با آنها سر و کار دارند. بررسی وضعیت، ساماندهی، نظارت، سالم سازی و استانداردسازی این اماکن مورد توجه وزارتخانه است لذا با برپایی کارگاههایی در چارچوب همایش جاری در مشهد در این خصوص تبادل نظر می شود. 
همایش معاونان توسعه ورزش و کارشناسان امور باشگاههای ادارات کل ورزش و جوانان استانهای سراسر کشور تا فردا در مشهد ادامه دارد. 


منبع خبر: ایرنا

  افزودن نظر

آخرین تصاویر

آخرین ویدئوها

آخرین یادداشتها