•  صفحه اصلی
  • اخبار
  • ارتباط شورای عالی استان‌ها با مجلس گسترش یابد/ مدیریت یکپارچه شهری سبب رشد شهرها می‌شود

ارتباط شورای عالی استان‌ها با مجلس گسترش یابد/ مدیریت یکپارچه شهری سبب رشد شهرها می‌شود

 25 اردیبهشت 1398 ساعت 15:12  |  35  بازدید
 ارتباط شورای عالی استان‌ها با مجلس گسترش یابد/ مدیریت یکپارچه شهری سبب رشد شهرها می‌شود

نماینده مردم کاشمر، بردسکن و خلیل‌آباد در مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه باید ارتباط شورای عالی استان‌ها با مجلس گسترش یابد، گفت: مدیریت یکپارچه شهری سبب رشد هرچه بیشتر شهرها می‌شود.به گزارش پایگاه خبری صبح هشتم ،بهروز بنیادی در گفت‌وگو با خبرنگار ما اظهار کرد: شوراهای اسلامی در پنجمین دوره فعالیت خود، مسیر خوبی را در بخش مدیریت شهری طی کرده‌اند و در این مدت کوتاه به توفیقات خوبی نیز دست‌یافته‌اند.

وی افزود: مجلس شورای اسلامی نیز طبق وظیفه یک سری از قوانین شوراها را به تصویب رسانده و اکنون در حال عملی شدن آن هستیم اما از طرفی شورای عالی استان‌ها هم می‌تواند مسائلی که نیاز دارند را به‌صورت طرح و پیشنهاد به مجلس ارائه دهند و مجلس پس از بررسی همکاری لازم را انجام خواهد داد.

این نماینده مجلس در ادامه اظهار کرد: به نظرم ارتباطی که باید بین شورا و مجلس شورای اسلامی باشد در دوره دهم چندان پررنگ نبوده که این برمی‌گردد به شورای عالی استان‌ها که باید بیش‌ازپیش فعالیت کند و با مجلس ارتباط بیشتری بگیرند.

بنیادی بیان کرد: البته ممکن است که با کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس ارتباط داشته باشند اما درمجموع ما ارتباط و حضور کمتری از عزیزان شورای عالی استان‌ها شاهد هستیم.

وی خاطرنشان کرد: امروز بخشی از مدیریت شهرها بر عهده شوراهای شهر قرار داده‌شده که با یکپارچگی مدیریت شهری قطعا شاهد رشد بیشتر شهرها خواهیم بود.


  افزودن نظر

آخرین تصاویر

آخرین ویدئوها

آخرین یادداشتها