پنج هندبالیست خراسان رضوی به اردوی تیم ملی دعوت شدند

 25 اردیبهشت 1398 ساعت 13:52  |  29  بازدید
 پنج هندبالیست خراسان رضوی به اردوی تیم ملی دعوت شدند

رئیس هیات هندبال خراسان رضوی گفت: پنج هندبالیست از این استان به همراه 25 ورزشکار دیگر از سایر استانها به اردوی آمادگی تیم ملی هندبال کشورمان در تهران دعوت شدند.به گزارش پایگاه خبری صبح هشتم ،جواد زارعی افزود: مجتبی حیدرپور، یونس آثاری، مهرداد صمصامی، امید سرپوشی و محمدرضا اورعی پنج نماینده خراسان رضوی در اردوی تیم ملی هندبال هستند.
وی ادامه داد: اردوی آمادگی تیم ملی بزرگسالان مردان جهت اعزام به مسابقات انتخابی المپیک 2020 در کشور قطر از تاریخ 27 اردیبهشت ماه تا دوم خرداد ماه در محل فدراسیون هندبال در تهران برگزار می شود.
رئیس هیات هندبال خراسان رضوی گفت: در حال حاضر از این استان سه تیم لیگ برتری در بخش بانوان و مردان و یک تیم مردان در لیگ دسته یک کشور حضور دارند که نشان دهنده سهم بالای خراسان رضوی در هندبال کشور است.
زارعی به عضویت یک هندبالیست مرد خراسان رضوی در تیم ملی هندبال ساحلی بزرگسالان کشور اشاره و بیان کرد: تا کنون چندین هندبالیست زن خراسان رضوی نیز به اردوی آمادگی تیمهای پایه هندبال کشور دعوت شده اند.
وی ادامه داد: افزون بر دو هزار و 500 هندبالیست حرفه ای در خراسان رضوی فعالیت می کنند که ورزشکاران مرد هزار و 500 نفر از آنان را تشکیل می دهند.


منبع خبر: ایرنا

  افزودن نظر

آخرین تصاویر

آخرین ویدئوها

آخرین یادداشتها