•  صفحه اصلی
  • اخبار
  • ازدحام مردم در جایگاه‌های سوخت‌گیری در پی شایعه افزایش قیمت بنزین

ازدحام مردم در جایگاه‌های سوخت‌گیری در پی شایعه افزایش قیمت بنزین

 11 اردیبهشت 1398 ساعت 14:18  |  81  بازدید
 ازدحام مردم در جایگاه‌های سوخت‌گیری در پی شایعه افزایش قیمت بنزین

رئیس انجمن صنفی جایگاه‌داران استان خراسان رضوی گفت: بعد از شایعه گرانی بنزین ازدحام جمعیت در جایگاه‌های عرضه سوخت بسیار زیاد شده است.به گزارش پایگاه خبری صبح هشتم ،قاسم کامران‌فر در خصوص شایعاتی مبنی بر سهمیه‌بندی بنزین از امشب، اظهار کرد: بعد از انتشار شایعه افزایش قیمت بنزین از امشب، ازدحام جمعیت در جایگاه‌های سوخت بسیار زیاد شده است.
 
وی افزود: انتشار این شایعه در میان مردم باعث هجوم آنان به جایگاه‌های سوخت شده است، اما تاکنون گزارشی در خصوص  نابسامانی یا عدم ارائه سوخت، عنوان نشده، زیرا برای جایگاه‌ها تفاوتی ندارد و از افزایش قیمت چیزی عاید آنان نمی‌شود.
 
کامران‌فر ادامه داد: زمانی که فرآورده گران می‌شود، در جایگاه‌ها مابه‌التفاوت را حساب می‌کنند و اگر قیمت چند برابر شود، بررسی می‌کنند که ساعت 24 که می‌خواهند نرخ را تغییر دهند، مقداری که در مخزن وجود دارد را برمبنای نرخ جدید حساب می‌کنند و صفر تا صد نرخ جدید می‌شود.
 
رئیس انجمن صنفی جایگاه‌داران استان خراسان رضوی با بیان اینکه ازدحام جمعیت در جایگاه‌ها وجود داشته و تنها برای زدن بنزین مشکل وجود دارد، عنوان کرد: استفاده از کارت سوخت در جایگاه‌ها هنوز به آن مرحله نرسیده که اجباری شود.
 
وی اضافه کرد: حدود یک ساعت تا یک ساعت و نیم پیش به من اعلام کردند که ازدحام وجود دارد و جایگاه‎ها شلوغ شده است چرا که تمایل مردم به سوخت‌گیری بیشتر شده است و شلوغی جایگاه‌ها به همین دلیل است.


منبع خبر: ایسنا

  افزودن نظر

آخرین تصاویر

آخرین ویدئوها

آخرین یادداشتها