تدوین الگوی نهاد اقتصاد مقاومتی استان

 26 فروردین 1398 ساعت 08:51  |  60  بازدید
تدوین الگوی نهاد اقتصاد مقاومتی استان

جلسه شورای مشورتی نهاد اقتصاد مقاومتی با هدف بررسی پیش نویس الگوی نهاد اقتصاد مقاومتی برگزار شد.به گزارش پایگاه خبری صبح هشتم ،علی رسولیان در جلسه بررسی تشکیل نهاد مردمی اقتصاد مقاومتی استان افزود: بر همین اساس هم اینک 53 شرکت بخش خصوصی محوریت توسعه اقتصادی را در شهرستان ها و بخشهای مختلف خراسان رضوی بر عهده گرفته اند.

وی ادامه داد: استاندار خراسان رضوی در اجرای این هدف تاکنون به 23 شهرستان سفر کرده اند.

معاون استاندار خراسان رضوی رشد اقتصادی استان و کاهش نرخ بیکاری تا پایان برنامه ششم توسعه را از اهداف طرح مثلث توسعه اقتصادی اعلام و بیان کرد: در این چارچوب برنامه ریزی شده تا تمامی دوره های اقتصاد مقاومتی با مشارکت مردم و بخش خصوصی به اتمام برسد.

وی  به تشکیل نهاد مردمی اقتصاد مقاومتی خراسان رضوی اشاره و بیان کرد: هدف فعالیت این نهاد مردمی استفاده موثر و کارآمد از ظرفیت های موجود محلی زیرا توسعه استان با مشارکت نهادهای مردمی محقق می شود.

رسولیان گفت: این نهاد مردمی اقتصاد مقاومتی با بکارگیری ظرفیت های بخش غیردولتی با همراهی افکار عمومی و مردم در راستای توانمندسازی و فرهنگ سازی اقتصاد مقاومتی سازماندهی شده است.

وی افزود: در چارچوب فعالیت نهاد مردمی اقتصاد مقاومتی خراسان رضوی می بایست نظارت بر اجرای پروژه ها با مشارکت و همراهی مردم و مسئولان دست اندرکار صورت گیرد و در پایان آن به ستاد اقتصاد مقاومتی استان اعلام شود


  افزودن نظر

آخرین تصاویر

آخرین ویدئوها

آخرین یادداشتها