پدیده شهر خودرو در سودای کسب سهمیه آسیایی

 25 فروردین 1398 ساعت 11:40  |  59  بازدید
 پدیده شهر خودرو در سودای کسب سهمیه آسیایی

تیم پدیده شهر خودرو با 46 امتیاز در حالی که با یک امتیاز کمتر پس از تیم های استقلال، سپاهان و تراکتور سازی است، سودای کسب سهیمه لیگ قهرمانان آسیا را در سر دارد.به گزارش پایگاه خبری صبح هشتم ،از زمانی که 'حمیداوی' دی ماه سال گذشته مالکیت باشگاه پدیده شهر خودرو را از شرکت پدیده شاندیز دریافت کرد به نظر می رسد بازیکنان این تیم به سکون و آرامش نسبی رسیده اند، هرچند در میانه راه صدر جدولی را از دست دادند اما با ارائه بازی های قابل قبول در طول لیگ توانستند بذر امید برای حضور در جمع چهار تیم لیگ برتر را در دل هواداران و کادر فنی باشگاه بکارند.

انگار هواداران مشهدی نیز تیم دوران کمبودها و مشکلات مالی متعدد را فراموش کرده اند و حتی برخی امید به قهرمانی پدیده در لیگ دارند، مساله ای که از ابتدا حسابی روی آن باز نشده بود.

 کسب سهمیه آسیا دور از انتظار نیست
یک خبرنگار ورزشی محلی در توصیف بیم و امیدهای این تیم به خبرنگارما گفت: امروز تیم پدیده 46 امتیازی با پرسپولیس صدر جدولی فاصله بسیار دارد و کمتر کسی توقع قهرمانی لیگ برتر را از این تیم دارد.

شروین رمضانی افزود: اما آنچه به هیچ وجه دور از دسترس نیست و کادر فنی بویژه گلمحمدی نیز به دنبال آن است قرار گرفتن در جمع چهار تیم برتر و کسب سهیمه لیگ قهرمانان آسیاست.

وی اظهار داشت: سرنوشت این تیم به پنج بازی پایانی گره خورده است که 2 دیدار حساس آن در مصاف با استقلال و سپاهان در خانه صورت می گیرد.

این کارشناس فوتبال گفت: با توجه به سهمیه اختصاص یافته به ایران در رقابت های باشگاههای آسیا تیم چهارمی لیگ برتر یک سهمیه خواهد داشت لذا تیم پدیده با تراکتور سازی و سپاهان برای کسب این سهمیه می جنگد.

رقبا شرایط بحرانی دارند
رمضانی خاطر نشان کرد: در شرایط کنونی تیم های سپاهان و تراکتورسازی که در حراست از دروازه خود شرایط خوبی ندارند دو باشگاه بحران زده هستند لذا کسب رده چهارمی در پنج دیدار آتی برای شاگردان یحیی گلمحمدی کار سختی نخواهد بود.

وی به جذب 'کارلوس آلبرتو چاواریچ رودریگز' معروف به چوچو اشاره کرد و گفت: این بازیکن شرایط بدنی مناسبی دارد اما به نظر می رسد پنج هفته زمان برای هماهنگی وی با دیگر هم تیمی هایش کافی نباشد.

وی هزینه جذب بازیکنان در تیم های رقیب تیم پدیده را بیش از 400 میلیارد ریال اعلام کرد و افزود: تیم پدیده در این فصل با 100 میلیارد ریال بسته شد و اگر مصدومیتی برای پست های تهاجمی این تیم در چند هفته اخیر بوجود آید برای تیم مشکل ایجاد می شود و به نظر می رسد جذب چوچو به عنوان یک بازیکن با کیفیت و آماده مفید بوده است.

 دو بازی سخت مقابل مدعیان
سرمربی تیم فوتبال پدیده شهر خودرو نیز روز گذشته پس از برد پر گل تیمش در مقابل تیم نفت مسجد سلیمان به تشریح راهبرد تیم خود در هفته های پیش رو اشاره کرد و گفت: بازیهای سختی مقابل تیم های استقلال و سپاهان خواهیم داشت.

یحیی گلمحمدی افزود: در پنج بازی پیش رو شرایط جدول لیگ برتر به گونه ای است که باید امتیاز بگیریم و بازیهای سختی مقابل تیم های اصلی رقیب با همراهی هوادارانمان در مشهد خواهیم داشت.

وی اظهار داشت: بازی هفته آینده با تیم نساجی مازندران نیز بسیار سخت و مهم است اما در عین حال به امتیاز همه بازیها نیاز داریم.

سرمربی تیم پدیده در مورد باخت روز جمعه تیم سپاهان به استقلال در دقایق آخر گفت: نتیجه مساوی دو تیم برای ما بهتر بود و فاصله امتیاز ‌ما را با این تیم ‌ها کمتر می ‌کرد اما کار دست تیم خودمان است و می ‌خواهیم بهترین عملکرد را داشته باشیم.

وی افزود: سپاهان و استقلال هر دو تیم ‌های خوبی هستند اما ما انگیزه و هدف بزرگی داریم و باید برای آن بجنگیم تا نتیجه خوبی بگیریم.

تیم فوتبال پدیده شهر خودرو در پایان هفته بیست و پنجم لیگ برتر فوتبال کشور با 46 امتیاز در رده پنجم قرار دارد.


منبع خبر: ایرنا

  افزودن نظر

آخرین تصاویر

آخرین ویدئوها

آخرین یادداشتها