سیل تغییرات در مسیر مدیریت اقتصادی خراسان رضوی

راضیه علیرضایی استعفایش را تکذیب کرد
 22 فروردین 1398 ساعت 12:52  |  98  بازدید
سیل تغییرات در مسیر مدیریت اقتصادی خراسان رضوی

درحالیکه معاون اقتصادی استانداری خراسان رضوی از تغییرات در بدنه اقتصادی استان خبر میدهد ؛ شنیده ها حاکی است شاید این تغییرات به سایر سازمانهای اقتصادی نیز سرایت کندو تغییر برخی مدیران کل و روسای سازمانها را درپی داشته باشد.به گزارش پایگاه خبری صبح هشتم ،درهمین راستا  معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی در این باره  گفت : طی چند روز آینده  تغییراتی در بدنه استانداری و برخی سازمانهای مرتبط با مسایل اقتصادی استان رخ خواهد داد.

علی رسولیان افزود: در بدنه اقتصادی استان  نیاز به افرادی داریم که علاوه بر  پای کار بودن ؛ از قدرت تعاملی خوبی نیز با بخش خصوصی  برخوردار باشند و توانایی کار فوق العاده ومتناسب با سایرسازمانها  را داشته باشند.

برخی مدیران فقط توانایی سخنوری دارند

دراین حال سخنگوی مجمع نمایندگان خراسان رضوی درمجلس شورای اسلامی نیز گفت : در انتصاب مدیران استانی باید شایسته سالاری و کارآمدی مد نظر قرار بگیرد.

جلیل رحیمی جهان آبادی اظهار داشت: در همین استان خراسان رضوی به جرات می توان گفت که برخی مدیران کل که در منصب ها قرار گرفته اند کارایی لازم را ندارند و تنها توانایی آنها در سخنرانی و اعلام عدد و رقم از روی نمودار است که این عامل باعث شده است پروژه های صنعتی و تولیدی زیادی در خراسان رضوی زمین گیر شده واقتصاد استان آسیب های زیادی ببیند.

وی افزود: توصیه ما به استاندار خراسان رضوی این است که در سال رونق تولید و شرایطی که کشور در حال حاضر با آن درگیر است ، افراد و مدیرانی را در مسائل مختلف به ویژه مسائل اقتصادی به کار گیرد که تخصص لازم را در حوزه های مرتبط داشته باشند .

استعفا نمیدهم
درهمین حال راضیه علیرضایی، رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت خراسان رضوی که طی روزهای گذشته شایعاتی پیرامون استعفای وی جریان داشت ، اظهار داشت: استعفا و یا کناره گیری ام از سازمان صنعت ، معدن و تجارت خراسان رضوی صحت ندارد و همچنان به مسئولیت خودم در این عرصه ادامه خواهم داد.

وی تصریح کرد: از دیگرسو در این زمینه تابع تصمیمات مدیران مافوق بوده و هر تصمیمی که از سوی آنها گرفته شود را اجرا خواهم کرد. 


منبع خبر: قدس

  افزودن نظر

آخرین تصاویر

آخرین ویدئوها

آخرین یادداشتها