مدیرعامل شرکت عمران گلبهار چه چیزی را تکذیب می کند؟

 19 اسفند 1397 ساعت 12:57  |  221  بازدید
مدیرعامل شرکت عمران گلبهار چه چیزی را تکذیب می کند؟

روز پنج شنبه گذشته وزیر راه و شهرسازی برای افتتاح و کلنگ زنی چند پروژه از جمله هزار و ۱۱ واحد مسکن مهر به گلبهار سفر کرد؛ سفری که لحظه به لحظه آن را خبرنگار ما که در منطقه بود پوشش خبری داد .به گزارش پایگاه خبری صبح هشتم ،وزیر وقتی برای افتتاح مسکن مهر در یکی از مجتمع های آپارتمانی حضور یافت، قبل از این که به روبان قرمز در ورودی مجتمع برسد و آن را به نشانه افتتاح قیچی کند از نحوه سیمان کاری ستون های مجتمع به شدت انتقاد کرد و وقتی اورا تا مقابل روبان قرمزی که در دو طرف در ورودی مجتمع  نصب شده بود مشایعت کردند، روبان راقیچی نکرد و وارد ساختمان شد،جایی که یک واحد آپارتمان را برای بازدید وزیر در نظر گرفته بودند اما مهندس اسلامی پس از انتقاد از نحوه ساخت و نوع مصالح به کار برده شده و همچنین مدیر عامل شرکت عمران گلبهار و پیمانکار تعاونی مسکن مربوط از پله ها پایین آمد و هنگام خروج باز هم روبان را قیچی نکرد.

درهمین زمینه،  مهندس گریوانی مدیر عامل شرکت عمران گلبهار درباره تیتر و مطلب خراسان رضوی بایکی از رسانه ها گفت و گویی داشته که این موضوع را تکذیب کرده است. 

اکنون برای روشن شدن اذهان عمومی از آن جایی که  عکاس شرکت عمران گلبهار از لحظه لحظه حضور وزیرعکس می گرفت، از شرکت عمران گلبهار ،عکاس این شرکت و دیگر عکاسان خبری رسانه ها می خواهیم اگر حتی یک عکس از لحظه قیچی زدن روبان  مسکن مهر گلبهار دارند ، ارائه دهند.

شایان ذکر است معمولا وزیر را برای افتتاح به مجتمع یا واحد آپارتمانی می برند که از همه لحاظ مرتب است و کم و کاستی آن را نیز ازقبل برطرف کرده اند ، با این حال وزیر نکته سنج و دقیق راه و شهرسازی  ایرادهای قابل توجهی از این واحد گرفت.حال درشرایطی که یکی از بهترین واحدها این قدر ایراد دارد،  وای به حال دیگر واحدها.

با این تفاسیر مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید گلبهار چه چیزی را تکذیب می کند وقتی برخی ساکنان مسکن مهر در مقابل پارک متحرک گلبهار خود را به وزیر رساندند و از وضعیت ساخت و ساز آپارتمان های شان گلایه داشتند.

گذشته از این موضوع، فایل صوتی گلایه های مردم نیز نزد خبرنگار خراسان رضوی و  فایل انتقادات وزیر هنگام بازدید از مسکن مهر موجود است، آیا بهتر نیست مسئولان شرکت عمران شهر جدید گلبهار به فکر حل مشکلات مسکن مهر باشند تا تکذیب اصل ماجرا ؟ 

و نکته آخر؛ آیا می توان این همه شاهد ماجرا اعم از مسئولان و خبرنگاران را که از افتتاح نکردن مسکن مهر توسط وزیر تعجب کرده اند و حتی این اقدام را تحسین می کردند نادیده گرفت؟حال اگر رسانه ای اعلام کرده است وزیر ،مسکن مهر گلبهار را افتتاح کرده خود داند و رسالت حرفه ای اش.


  افزودن نظر

آخرین تصاویر

آخرین ویدئوها

آخرین یادداشتها