•  صفحه اصلی
  • اخبار
  • معاون وزیر ارتباطات، خبر داد: تبدیل ساختمان بدون استفاده‌ی پست مشهد به مجتمعی برای شتاب‌دهنده‌های خصوصی

  نمونه‌ای از ملتی‌سازی اموال دولتی‌شده در وزارت ارتباطات؛

معاون وزیر ارتباطات، خبر داد: تبدیل ساختمان بدون استفاده‌ی پست مشهد به مجتمعی برای شتاب‌دهنده‌های خصوصی

 21 بهمن 1397 ساعت 13:41  |  46  بازدید
معاون وزیر ارتباطات، خبر داد: تبدیل ساختمان بدون استفاده‌ی پست مشهد به مجتمعی برای شتاب‌دهنده‌های خصوصی

معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، گفت: ساختمان بدون استفاده پست مشهد تبدیل به مجتمعی برای شتاب‌دهنده‌های خصوصی شد؛ مجتمعی برپایه ملتی‌سازی اموال دولتی‌شده و بدون دخالت دولت در شتاب‌دهی.به گزارش پایگاه خبری صبح هشتم ، دکتر امیر ناظمی، رئیس سازمان فناوری اطلاعات ایران توئیت کرد:

ساختمان بدون استفاده پست مشهد تبدیل به مجتمعی برای شتاب‌دهنده‌های خصوصی شد؛ مجتمعی برپایه ملتی‌سازی اموال دولتی‌شده و بدون دخالت دولت در شتاب‌دهی. فرآیند انتخاب، کمیته انتخاب و امتیازدهی مجتمع پارک فناوری اطلاعات و ارتباطات شفاف خواهد بود.

راهبری این مجتمع و واگذاری به شتاب‌دهنده‌های خصوصی به صورت مشترک توسط وزارت ارتباطات و معاونت علمی ریاست‌جمهوری با همکاری صندوق نوآوری و شکوفایی و شهرداری مشهد خواهد بود. همکاری برای هم‌افزایی مشوق‌های دولتی و کاهش اعمال نظرهای دستگاهی.

گفتنی است؛ همزمان با افتتاح پارک فناوری اطلاعات و ارتباطات در شهر مقدس مشهد و با همکاری سازمان فناوری اطلاعات ایران به نمایندگی از وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و در راستای حمایت از کسب و کارهای نوپا، مقرر شد که حداکثر پنج سالن‌ اختصاصی مجزا با متراژ حدود 180 مترمربع و به صورت تجهیز شده در این پارک فناوری به متقاضیان ارائه خدمات شتاب‌دهی در حوزه صنعت فاوای کشور به عنوان بازیگران اصلی این اکوسیستم، اختصاص داده شود.


منبع خبر: سیتنا

  افزودن نظر

آخرین تصاویر

آخرین ویدئوها