پیام شورای اسلامی شهر مشهدمقدس به مناسبت فرارسیدن ۲۲ بهمن

 21 بهمن 1397 ساعت 12:57  |  42  بازدید
پیام شورای اسلامی شهر مشهدمقدس به مناسبت فرارسیدن ۲۲ بهمن

۲۲ بهمن بانگ عدالت، آزادی و استقلال خواهی ملت ایران است. بانگی با‌پشتوانه هفتادسال مبارزه درمسیر مشروطه‌خواهی و با تکیه بر خواست عمومی برپایی جمهوریت در سایه تعالیم بلند اسلام که طنین آوازه‌اش دیوار بلند تاریخ ایران را لرزاند و هیمنه حاکمیت بی‌اعتنا به مردم را فروریخت.به گزارش پایگاه خبری صبح هشتم، بانگی که طنین‌ چهل‌ساله‌اش در کوچه‌سار اندیشه و خاطرات ساکنان این خاک ساری و جاری است و مردم ایران هنوز آن نغمه‌ها را شورانگیز و مأنوس زمزمه می‌کنند. مردمانی که خود خالق ماندگارترین و حماسی‌ترین قاب‌های ایثار و مجاهدت بوده و هستند و شکیبایی و قدرشناسی آنان بیش از آن است که تحت تأثیر القائات و تحلیل‌های غلط برخی جریان‌های خارج‌نشین، به این کشور و نظام حاکم آن پشت نمایند.

اکنون که در چهل‌سالگی انقلاب شکوهمندمان قرار گرفته‌ایم، زمان آن فرا رسیده که دست‌مان را باز به سوی مردم دراز کنیم. مردمی که ستبرترین سنگرهای نظام در روزهای سختی بوده‌اند و مستحکم‌ترین ستون‌های امیدمان در روزهای تنگنا. در آغاز گام نهادن درمسیر پنجمین دهه انقلاب نیز باید کار را به خود آنان سپرد و تلاش دوچندان داشت نظارت و مشارکت آنان در اداره امور کشور، هرروز بیشتر و بیشتر شود.

شورای اسلامی شهر مشهدمقدس ایمان دارد که از سویی با تمرکز به از میان بردن ناکارآمدی‌ها و اصلاح مسیرهای غلط گذشته و از سوی دیگر با تقویت نقاط قوت و دنبال نمودن مجدانه مسیرهای درستی که از گذشته تا به امروز درکشور جریان داشته، می‌توانیم به آسانی از مشکلات عبور نموده و به سوی روشن‌ترین افق‌های ممکن گام برداریم.

دهه پنجم انقلاب بایستی دهه رواداری با تمامی سلایق، بالفعل نمودن تمامی ظرفیت‌های بزرگ همچون قانون اساسی که دستاورد انقلاب اسلامی است و چون میراثی گرانبها هم‌اکنون بدست ما رسیده، محوریت قانون و مبارزه درمسیر فسادستیزی، پرهیز از جناح‌گرایی در حوزه مصالح ملی و اتحاد بر پایه مضامین و ارزش‌های موردوفاق آحاد جامعه باشد.

شورای اسلامی شهر مشهدمقدس با تاکید بر آرمان‌های ملت بزرگ ایران، بنیانگذار انقلاب اسلامی و رهبر معظم انقلاب ، از عموم شهروندان دعوت می‌نماید به صفوف وحدت‌بخش راهپیمایی ۲۲ بهمن بپیوندند تا پیام اتحادبزرگ ملی‌مان را به گوش جهانیان و دشمنانی که درکمین انسداد توفیقات و مسیر آرزوهای‌مان نشسته‌اند، طنین‌انداز نماییم.


منبع خبر: شورای اسلامی شهر مشهد

  افزودن نظر

آخرین تصاویر

آخرین ویدئوها