رییس هیات جودو، جوجیستو و کوراش استان خبر داد؛

قهرمانی مقتدرانه تیم جودو بانوان خراسان رضوی در رقابتهای کشور

 20 بهمن 1397 ساعت 12:17  |  37  بازدید
قهرمانی مقتدرانه تیم جودو بانوان خراسان رضوی در رقابتهای کشور

رییس هيأت جودو، جوجیستو و کوراش خراسان رضوی از کسب مقام نخست رقابتهای قهرمانی بزرگسالان کشور توسط تیم جودو بانوان استان در رشت خبر داد.به گزارش پایگاه خبری صبح هشتم ،محمودی با بیان این خبر گفت: ۲۷ دوره رقابتهای قهرمانی بانوان بزرگسال کشور در بخش تیمی امروز ۱۹ بهمن ماه به میزبانی استان گیلان در رشت برگزار شد.
وی افزود: تیم جودو بانوان خراسان رضوی با برتری مقابل تیم خراسان شمالی در دیدار فینال به مقام قهرمانی بزرگسالان کشور دست یافت.
رییس هیات جودو، جوجیستو و کوراش خراسان رضوی ادامه داد: تیم های بانوان گیلان و آذربایجان شرقی نیز مقام سوم مشترک مسابقات قهرمانی کشور را بدست آوردند.
وی با اشاره به مدالهای ارزشمند بانوان خراسان رضوی در بخش انفرادي این مسابقات گفت: روز گذشته در بخش انفرادی این رقابتهای، محدثه حسینی، زهرا جامعی به ترتیب در اوزان ۵۷ و ۴۸ کیلوگرم یک مدال طلا و نقره را برای استانمان به ارمغان آوردند، فاطمه شبانی و محیا اکبری نیز مدال برنز وزن ۵۲ و ۶۳ کیلوگرم کشور را کسب کردند.
محمودی گفت: هدایت تیم جودو بانوان استان در رقابتهای قهرمانی کشور را تکتم بیدل به عنوان سرمربی و زهرا براشکی به عنوان سرپرست برعهده داشتند، آذر دلقندی و فاطمه تجربه از داوران برجسته جودو خراسان رضوی نیز در مسابقات قهرمانی کشور رشت قضاوت کردند.


منبع خبر: روابط عمومی هیات جودو، جوجیتسو و کوراش خراسان رضوی

  افزودن نظر

آخرین تصاویر

آخرین ویدئوها