•  صفحه اصلی
  • اخبار
  • سرپرست شرکت توسعه، عمران و گردشگری هفت حوض شهرداری مشهد تاکید کرد:

سرپرست شرکت توسعه، عمران و گردشگری هفت حوض شهرداری مشهد تاکید کرد:

ارایه مدل‌های متنوع در حوزه‌های سرمایه‌گذاری در مشهد
 18 بهمن 1397 ساعت 13:15  |  56  بازدید
 سرپرست شرکت توسعه، عمران و گردشگری هفت حوض شهرداری مشهد تاکید کرد:

سرپرست شرکت توسعه، عمران و گردشگری هفت حوض شهرداری مشهد بر ارایه مدل‌های متنوع در حوزه های سرمایه گذاری در مشهد تاکید کرد.به گزارش پایگاه خبری صبح هشتم ، رشید صحابی با بیان این مطلب در اولین نمایشگاه فرصت‌های سرمایه‌گذاری و خدمات و صنایع وابسته و بیست و دومین نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان و تاسیسات که در محل نمایشگاه بین‌المللی مشهد در دست برگزاری است، اظهار کرد: ارایه مدل‌های متنوع و مختلف در حوزه‌های سرمایه‌گذاری با حفظ طبیعت و احترام به محیط زیست و ترغیب و جذب سرمایه‌گذاران بخش خصوصی در پروژه‌های تفریحی و گردشگری از اقدامات اجرا شده در این نمایشگاه است.

وی با اشاره به هدف برگزاری این نمایشگاه، گفت: معرفی و اطلاع‌رسانی هر چه بهتر منطقه نمونه ملی و گردشگری هفت حوض به سرمایه‌گذاران و علاقمندان به مواهب طبیعی و تاریخی و همچنین ترغیب و جذب سرمایه‌گذاران برای توسعه زیرساخت‌های تفریحی و گردشگری منطقه مورد توجه قرار دارد.

سرپرست شرکت توسعه، عمران و گردشگری هفت حوض شهرداری مشهد تاکید کرد: تاکنون اقدام مناسبی برای جذب سرمایه‌گذاران و حضور گردشگران در محدوده جنوب شرقی مشهد صورت نگرفته است. این در حالیست که این منطقه گردشگری دارای پتانسیل‌ها و چشم‌اندازهای خیره کننده طبیعی و تاریخی است.

صحابی خاطرنشان کرد: در تلاش هستیم با بهره‌گیری از توان سرمایه‌های بخش خصوصی علاوه بر معرفی هرچه بیشتر منطقه به شهروندان و علاقمندان، نسبت به ایجاد فضاهای تفریحی و گردشگری طبیعی و سلامت با تکیه بر حفظ محیط زیست بکر و دست نخورده منطقه اقدام کنیم.

گفتنی است اولین نمایشگاه فرصت‌های سرمایه‌گذاری و خدمات و صنایع وابسته و بیست و دومین نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان و تاسیسات شانزدهم بهمن ماه با حضور سرمایه‌گذاران بخش خصوصی و غیرخصوصی شروع به کار کرد و نوزدهم بهمن ماه نیز بکار خود پایان خواهد داد.


  افزودن نظر

آخرین تصاویر

آخرین ویدئوها