تکرار یک تراژدی در برخورد ٢خودرو

 18 بهمن 1397 ساعت 08:51  |  41  بازدید
تکرار یک تراژدی در برخورد ٢خودرو

چند ماهی از حادثه تصادف زنجیره‌ای در ابتدای بــولــوار آیت‌ا... هاشمی‌رفسنجانی که منجر به جان باختن یک زوج جوان و یتیم شدن فرزند خردسال آن‌ها می‌گذرد که دیروز حادثه مشابه دیگری این تراژدی را به روز کرد.به گزارش پایگاه خبری صبح هشتم ،متأسفانه روز گذشته یک خودرو پژو۴٠۵ و خودرو نیسان در جاده‌ای روستایی در حوالی مشهد با یکدیگر برخورد کردند. با گزارش این حادثه به آتش‌نشانی و محبوسی سرنشینان خودرو‌ها تیم‌های امداد و نجات آتش‌نشانی به جاده روستای هندل‌آباد از توابع بخش تبادکان ‌اعزام شدند.

با حضور مأموران مشخص شد که این خودروها به دلایل نامعلومی با یکدیگر برخورد کرده‌اند و هر کدام از خودروها دارای ٣سرنشین بوده‌اند. اقدامات لازم به منظور پیشگیری از وقوع حریق و همچنین نجات سرنشینان محبوس در این خودروها آغاز شد.در پی تلاش آتش‌نشانان در‌نهایت سرنشینان خودرو پژو ۴٠۵‌شامل یک زوج جوان و فرزند خردسالشان از خودرو بیرون کشیده و تحویل اورژانس ١١۵شدند. در پی معاینات تکنسین‌های اورژانس مشخص شد که زوج جوان به علت شدت جراحات در دم جان باخته و فرزند خردسال آن‌ها مصدوم شده است.

در ادامه٣ سرنشین مصدوم نیسان وانت و کودک مصدوم برای درمان به بیمارستان منتقل شدند. با حضور مأموران انتظامی و راهور در محل اقدامات لازم برای مشخص شدن علت حادثه آغاز شد و آتش‌نشانان به مأموریت خود پایان دادند. 


منبع خبر: شهرآرا

  افزودن نظر

آخرین تصاویر

آخرین ویدئوها