آمادگی ارتش برای بازگشایی بولوار «نماز»

 16 بهمن 1397 ساعت 08:46  |  60  بازدید
آمادگی ارتش برای بازگشایی بولوار «نماز»

امیر آذریان از آمادگی ارتش و شهرداری برای بازگشایی بولوار نماز خبر داد.به گزارش پایگاه خبری صبح هشتم ،«پیش‌نویس مصوبه شورای عالی شهرسازی در خصوص بولوار نماز در کمیته فنی شورای عالی شهرسازی و معماری تصویب شد تا در روزهای آینده به جلسه این شورا ارسال شود.

امیدواریم در صورت تصویب این موضوع برابر با تفاهم‌نامه‌ شهرداری و کمک بازرسی استان تا چند روز آینده این محور گشایش یابد.» این خبر را فرمانده قرارگاه منطقه‌ای شمال شرق نیروی زمینی ارتش در حاشیه مراسم صبحگاه عمومی یگان‌های این منطقه در مشهد بیان کرد و در ادامه این را هم گفت که ما با شهرداری مشهد به خصوص شهردار جدید که از نیروهای انقلابی و جوان هستند هیچ مشکلی نداریم.

امیر سرتیپ دوم ستاد رضا آذریان در ادامه این را هم گفت که بازگشایی بولوارنماز نیازمند مصوبه شورای عالی شهرسازی است و قرار بود در ٨ بهمن امسال انجام شود ولی به دلیل تعویض دبیر این شورا به تأخیر افتاد. 

به گفته او از هفته گذشته تاکنون ٣جلسه در این خصوص برگزار شده و همچنین پیشرفت خوبی در رابطه با تجزیه، تحلیل و بررسی مصوبه صورت گرفته است که در این راستا شهرداری و ارتش اقدامات بسیار مثبتی انجام داده‌اند.

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای شمال شرق نزاجا با تشکر از اعضای شورای شهر مشهد اظهار کرد: ارتش و شهرداری پای حرف خود ایستاده‌اند و منتظر ابلاغ مصوبه هستند.

امیر آذریان تأکید کرد: سعی کنیم موضوع را به حاشیه نکشانیم و نگوییم موضوع اصلی بولوار نماز نبوده است؛ ما در پاسخ باید بگوییم که اصلا بولوار نماز باز نبوده است که ما آن را ببندیم و حالا نیز منتظر ابلاغ مصوبه هستیم.منبع خبر: شهرآرا

  افزودن نظر

آخرین تصاویر

آخرین ویدئوها