بارش باران در 21 شهرستان خراسان‌رضوی

 20 دی 1397 ساعت 14:21  |  91  بازدید
بارش باران در 21 شهرستان خراسان‌رضوی

کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی گفت: باران از دیشب تاکنون در 21 شهرستان این استان و بیشتر در نیمه جنوبی خراسان رضوی باریده است.به گزارش پایگاه خبری صبح هشتم، آیدا فاروقی افزود: بیشترین بارش طی این مدت در رشتخوار با 24 میلیمتر و پس از آن در شهرستانهای باخرز و گناباد به ترتیب با 22 و 20 میلیمتر ثبت شد. 
وی ادامه داد: بارشهای پراکنده باران و برف تا روز جمعه 21 دی ماه در مناطق مختلف خراسان رضوی به ویژه نیمه شمالی استان ادامه دارد. هم اکنون در شهرستانهای قوچان و نیشابور بارش برف جریان دارد. 
کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی به روند کاهش دمای هوا از امروز تا شنبه هفته آتی نیز اشاره و بیان کرد: بر این اساس بیشینه دمای امروز هوای مشهد 11 درجه سلسیوس پیش بینی شده که نسبت به دیروز سه درجه کمتر است. کمینه دمای هوای مشهد نیز طی شبهای آتی از صفر به چهار درجه زیر صفر کاهش می یابد. 
وی همچنین از وزش باد شدید در خراسان رضوی همراه با پیش بینی خسارت در برخی از مناطق و همچنین تشکیل مه همراه با کاهش دید افقی طی امروز و فردا خبر داد.
قوچان با کمینه دمای صفر درجه سلسیوس و سرخس با بیشینه دمای 20 درجه به ترتیب سردترین و گرمترین شهرهای خراسان رضوی طی 24 ساعت گذشته بودند. 


منبع خبر: ایرنا

  افزودن نظر

آخرین تصاویر

آخرین ویدئوها

آخرین یادداشتها