نماینده مردم کاشمر در مجلس شورای اسلامی ؛

استاندار جدید بستر اقتصادی مناسبی را در استان ایجاد کند

 19 دی 1397 ساعت 14:50  |  92  بازدید
استاندار جدید بستر اقتصادی مناسبی را در استان ایجاد کند

نماینده مردم کاشمر در مجلس شورای اسلامی گفت: استاندار جدید باید بتواند زیرساخت‌های لازم را در این استان به وجود آورد و بر آن سرمایه‌گذاری لازم را نیز انجام دهند.به گزارش پایگاه خبری صبح هشتم ،بهروز بنیادی با اشاره به اینکه همه می‌دانند استان ما و یا به عبارتی شرق کشور پیشرفت لازم را اخذ نکرده است، اظهار کرد: در استان خراسان رضوی در درجه اول به یک زیرساخت مناسب نیازمند هستیم، ما در بخش جاده‌ای، ریلی و فرودگاهی زیرساخت مناسبی نداریم که این عوامل جدید باید مدنظر قرار بگیرد.
 
نماینده مردم کاشمر در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه استاندار جدید باید بتواند زیرساخت‌های لازم را در این استان به وجود آورد و بر آن سرمایه‌گذاری لازم را نیز انجام دهد، خاطرنشان کرد: اگر در استان این زیرساخت‌ها را به وجود آوریم و به آن توجه کنیم، اقتصاد استان ما به مراتب فعال‌تر خواهد شد.
 
وی تاکید کرد: در خراسان رضوی موضوع مهمی مانند معادن مطرح است که باید بر این امر نیز بیش از پیش سرمایه‌گذاری لازم صورت گیرد.
 
این عضو فراکسیون امید با بیان اینکه ما به جز در شهرستان‌های خواف و سنگان سرمایه‌گذاری در سایر بخش معادن نداشته‌ایم، تاکید کرد: امروزه سرمایه‌گذاران زیادی آمادگی برای سرمایه‌گذاری دارند، اما زیرساخت مناسبی در بخش آب، برق، گاز و دسترسی به جاده‌های مناسب نداریم.
 
بنیادی گفت: قطعا حضور آقای رزم‌حسینی با توجه به رزومه و نگاه اقتصادی که دارند مفید خواهد بود و امید داریم با ذهن آماده‌ای که در مسائل پیرامون اقتصاد دارند، بتوانند قدم‌های مثبتی را در جهت توسعه استان بردارند.


منبع خبر: ایسنا

  افزودن نظر

آخرین تصاویر

آخرین ویدئوها

آخرین یادداشتها