نشست چاه در مشهد موجب تعطیلی مدرسه شد

 19 دی 1397 ساعت 13:21  |  101  بازدید
نشست چاه در مشهد موجب تعطیلی مدرسه شد

نشست چاه دبستان دخترانه 'فیاض بخش' در محدوده ناحیه پنج آموزش و پرورش مشهد باعث تعطیلی این مدرسه شد.به گزارش پایگاه خبری صبح هشتم ،معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی روز چهارشنبه در این خصوص گفت: در پی نشست چاه داخلی این مدرسه که روز گذشته رخ داد، دیروز و امروز با هدف تامین امنیت دانش آموزان و انجام تعمیرات و ایمن سازی برگزاری کلاس درس در این مدرسه تعطیل شده است. 
ابوالحسن حقیقی افزود: برخی شایعات مبنی بر تامین امنیت دانش آموزان با استفاده از طناب برای استفاده از سرویس بهداشتی و ریزش چاه این مدرسه به هیچ عنوان صحت ندارد. 
وی گفت: تعمیر و ایمن سازی این محل با حمایت اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خراسان رضوی در مراحل پایانی است لذا از فردا 20 دی ماه دانش آموزان دبستان دخترانه فیاض بخش می توانند در کلاس درس حاضر شوند اما با توجه به تعطیلی مدارس در روز پنجشنبه حضور دانش آموزان سر کلاس از روز شنبه هفته آینده اجرایی می شود. 
معاون اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی در خصوص علت نشست چاه در این مدرسه نیز گفت: چاه های منطقه شهرک شهید رجایی که این مدرسه در آن واقع است به اگو و فاضلاب شهری متصل نیست و بارندگی های اخیر موجب نشست چاه داخلی مدرسه شد. 
دبستان دخترانه فیاض بخش دو نوبته بوده و در هر نوبت آن حدود 400 دانش آموز به مدرسه می روند.


منبع خبر: ایرنا

  افزودن نظر

آخرین تصاویر

آخرین ویدئوها

آخرین یادداشتها