شب پرحادثه فوتبالی‌ها در مجموعه‌ ورزشی تختی!

 19 دی 1397 ساعت 09:24  |  88  بازدید
شب پرحادثه فوتبالی‌ها در مجموعه‌ ورزشی تختی!

در روزهایی که هوش و حواس همه معطوف به نتایج تیم ملی فوتبال و هیاهوی بازی‌های جام ملت‌های آسیاست، از فوتبال مشهد هر روز یک حاشیه جدید به گوش می‌رسد.به گزارش پایگاه خبری صبح هشتم ،از دعوا و درگیری در مسابقات لیگ بزرگسالان استان که دیگر در این بازی‌ها به مقوله‌ای عادی تبدیل شده و سرقت‌های متوالی از رختکن بی‌در‌ودروازه زمین شماره‌یک ورزشگاه تختی که بگذریم، بی‌سر‌وسامان‌بودن خود هیئت فوتبال اسباب نارضایتی همه اهالی فوتبال را فراهم کرده است. تعویق بی‌دلیل انتخابات هیئت فوتبال، بعد از هیاهوی ثبت‌نام نامزدها، مهم‌ترین هیئت ورزشی استان را بلاتکلیف کرده و غیبت‌های مکرر رئیس هیئت بر به‌هم‌ریختگی اوضاع، افزوده است.
در این شرایط متولیان هیئت فوتبال مشهد هم که تازه بر مسند امور قرار گرفته اند، هنوز نتوانسته‌اند خودشان را جمع‌وجور کنند و به نظر می‌رسد پاسوز بحران بلاتکلیفی هیئت استان شده اند.
مجموع این اتفاقات، دو ساختمان اداری مجموعه‌ورزشی تختی را هر روز دستخوش یک حاشیه جدید کرده و روزی نیست که خبرهای حاشیه‌ای از آنجا نرسد.
در تازه‌ترین ورژن ازاین‌دست‌خبرها، شب گذشته هیئت استان شاهد یک درگیری جانانه بین دوموسپید فوتبال بود و در هیئت مشهد یک اتفاق عجیب نزدیک بود قرعه‌کشی مسابقات لیگ امیدهای مشهد را نیمه‌کاره کند. ماجرا از این قرار است که در هیئت استان دو پیش‌کسوت که اجازه بدهید نامشان را نبریم، بر سر معرفی نماینده استان در لیگ امیدهای کشور با هم مجادله کردند و صداها را آن‌قدر بالا بردند که در ساختمان سه‌طبقه هیئت کسی نبود که متوجه درگیری این دو نفر نشود. کار زمانی به جاهای باریک کشید که یکی از این دو که مسئولیتی مهم هم در هیئت دارد، در حرکتی عجیب لیوان آبی را به سوی طرف مقابل پرتاب کرد ! خلاصه اینکه اگرنبوددخالت دیگران،شاید صحنه‌های زشتی بین دو‌نفری رقم می‌خورد که هیچ‌کس در فوتبال خراسان نیست که آن‌ها را نشناسد!
تقریبا هم‌زمان با این گانگستربازی در هیئت استان، در ساختمان هیئت مشهد هم حاشیه‌ای عجیب رقم خورد و درست وسط مراسم قرعه‌کشی مسابقات امیدهای لیگ1 و 2 مشهد، ناگهان برق قطع شد! اتفاقی که طبیعتا در ابتدا عادی تلقی شد، ولی وقتی نفرات حاضر در هیئت دیدند همه‌جا برق هست جز هیئت مشهد، باعث تعجب و در ادامه پرس‌وجوی عده‌ای شد که وقتی علت را پرسیدند، بیشتر تعجب کردند!
مکاشفه حاضران در هیئت برای کشف علت قطعی برق چیزی نبود جز حرکت نگهبان مجموعه که ظاهرا از جایی که معلوم نشد کجاست، دستور گرفته بود برق هیئت را به‌خاطر بدهی قطع کند! اصرار از مسئولان هیئت و سرپرستان تیم‌ها از یک طرف و انکار و زیربار‌نرفتن نگهبان وظیفه‌شناس از طرف دیگر!
ظاهرا درنهایت این طوری ختم‌به‌خیر می‌شود که مسئول امور مالی هیئت مشهد به این نگهبان تعهد می‌دهد که ظرف 24 ساعت بدهی برق هیئت را بدهد تا امشب بی‌برق نباشند! با این شرایط به نظرمان وقتش رسیده که مدیرکل محترم ورزش و جوانان، پاشنه‌ها را بالا کشیده و وارد کار شود؛ چون با وضعیت نامعلوم فدراسیون فوتبال، هیئت استان هم ظاهرا حالاحالا‌ها سروسامان نمی‌گیرد و ایضا هیئت مشهد و کل فوتبال خراسان!
 


منبع خبر: شهرآرا

  افزودن نظر

آخرین تصاویر

آخرین ویدئوها

آخرین یادداشتها