دبیر حزب موتلفه اسلامی در خراسان رضوی:

استاندار از دخالت‌های جریان‌های افراطی جلوگیری کند

 17 دی 1397 ساعت 16:31  |  102  بازدید
استاندار از دخالت‌های جریان‌های افراطی جلوگیری کند

دبیر حزب موتلفه اسلامی گفت: حفظ ثبات، فضای سیاسی مناسب و به دور از تندروی، رفتارهای رادیکالی، از مهم‌ترین مسائلی هستند که بهتر است استاندار به آن توجه داشته باشند.به گزارش پایگاه خبری صبح هشتم ،دبیر حزب موتلفه اسلامی  گفت: حفظ ثبات، فضای سیاسی مناسب و به دور از تندروی، رفتارهای رادیکالی، میدان دادن به گروه‌ها و احزاب برای فعالیت بیشتر در صحنه سیاسی استان و جلوگیری از برخی دخالت‌های جریان‌های سیاسی افراطی در استان در مسئولیت‌ها و سمت‌های استانی از مهم‌ترین مسائلی هستند که بهتر است استاندار به آن توجه داشته باشند.

 حمیدرضا ترقی، در خصوص استاندار جدید، اظهار کرد: با توجه به اینکه استان خراسان به لحاظ اقتصادی یکی از قطب‌های مهم آینده اقتصادی کشور بوده و چالش‌های اقتصادی استان نیز قابل تامل و توجه است، نیازمند تدبیر و برنامه‌ریزی برای آن خواهد بود. آقای رزم‌حسینی که فرد توانمندی در حوزه اقتصاد و فعالیت‌های اقتصادی است، برای این استان در نظر گرفته شده و به نظر می‌رسد که عمدتا بُعد توانمندی اقتصادی ایشان مدنظر بوده است.

ترقی بیان کرد: علاوه بر این آقای رزم‎حسینی سابقه جبهه دارند و از عناصر سیاسی کاملا معتدل و بدون گرایش خاص هستند، بنابراین به این دلیل که از نظر سیاسی مشکل و مساله‌ای نداشته و توانمندی اقتصادی بالایی دارند، از سوی دولت انتخاب شده‌اند.

این فعال سیاسی اصولگرا با بیان اینکه شرایط سیاسی استان شرایط ویژه‌ای است، عنوان کرد: حفظ ثبات، فضای سیاسی مناسب و به دور از تندروی، رفتارهای رادیکالی، میدان دادن به گروه‌ها و احزاب برای فعالیت بیشتر در صحنه سیاسی استان و جلوگیری از برخی دخالت‌های جریان‌های سیاسی افراطی در استان در مسئولیت‌ها و سمت‌های استانی از مهم‌ترین مسائلی هستند که بهتر است به آن توجه داشته باشند.

دبیر حزب موتلفه اسلامی در خراسان رضوی ادامه داد: شرایط در استان خراسان شرایط کاملا آرامی است و عناصری که نقش اصلی را در حفظ این شرایط سیاسی دارند، عناصر موثری هستند که هماهنگی و همگرایی استاندار با آن‌ها می‌تواند نقش بسیار موثری داشته باشد.

وی اضافه کرد: استان خراسان همواره در معرض دید مقام معظم رهبری و توجه ایشان قرار داشته و همه ساله راهبردهای سیاسی کشور از استان خراسان و حرم مطهر رضوی توسط رهبری به جهان و کشور ابلاغ می‌شود، این موارد الزاماتی را به وجود می‌آورد، بنابراین به هر میزان که استاندار بتواند استان را در این عرصه به لحاظ سیاسی، متوازن، باثبات، فعال و با کنش سیاسی همراه با تدبیر و عقلانی پیش ببرد، توفیقات بیشتری در عرصه اقتصادی به دست خواهد آورد.

ترقی در خصوص ضرورت تغییر در مدیریت‌های استان توسط استاندار، گفت: در حال حاضر ما مدیریت‌های متعددی داریم که خالی بوده، تعدادی فرماندار و تعداد زیادی بخشدار نداریم، در استانداری نیز جایگاه چند مدیرکل خالی است. اولویت با این است که حداقل این کمبودها توسط نیروهای مناسب، معتدل، با تدبیر و در شان استان تکمیل شود. ما در آخر سال و ابتدای سال آینده وارد فاز انتخابات می‌شویم که تغییر و تحولات باید با دقت بیشتری به گونه‌ای صورت گیرد که بوی انتخاباتی در آن نباشد.

این فعال سیاسی اصولگرا تصریح کرد: ما برای استاندار جدید آرزوی موفقیت داریم و امیدواریم که بتوانند در کنار مضجع شریف رضوی استان را در بُعد اقتصادی و سیاسی پیش ببرند، همچنین بتوانند جایگاه ام‌القراء جهان اسلام در بُعد مذهبی و پایتخت معنوی جهان اسلام را حفظ و تقویت کنند. 


  افزودن نظر

آخرین تصاویر

آخرین ویدئوها

آخرین یادداشتها