هفته یازدهم لیگ برتر والیبال برگزار شد؛

پایان شکست‌ناپذیری تیم پیام مشهد

 15 آذر 1397 ساعت 10:54  |  52  بازدید
پایان شکست‌ناپذیری تیم پیام مشهد

پیام مشهد در هفته یازدهم لیگ برتر والیبال با نتیجه ۳ بر ۲ پیکان تهران را شکست داد.به گزارش پایگاه خبری صبح هشتم، پیام مشهد در یازدهمین هفته از رقابت‌های سوپر لیگ والیبال پذیرای پیکان تهران بود که در نهایت با نتیجه ۳ بر ۲ بر این تیم غلبه کرد.

پیکان تهران که در هفته گذشته به پیروزی‌های متوالی شهرداری ورامین پایان داده‌بود، برای تکرار یک پیروزی دیگر و پایان دادن به شکست‌ناپذیزی پیام به مشهد آمده بود. پیکان پیش از این دیدار در رده سوم حضور داشت و به دنبال تصاحب جایگاه پیام مشهد در لیگ برتر والیبال بود.

پیام مشهد در هفته گذشته و در یک بازی حساس، شاگردان پیمان اکبری را مغلوب کرده‌بود، برای استمرار روند درخشان خود باید دیگر تیم پرمهره تهرانی را نیز با شکست همراه می‌کرد.

پیام در این دیدار محمد موسوی، بازیکن باتجربه و ملی‌پوش خود که از سوی کمیته انضباطی محروم شده بود را در اختیار نداشت.

رضا شیران خراسانی، نماینده شورای اسلامی شهر مشهد تماشاگر ویژه این دیدار بود. همچنین رضا گلدوزیان، رییس هیات پزشکی ورزشی خراسان رضوی و معاون سازمان نظام‌ پزشکی مشهد نیز از این بازی دیدن کردند.

پیکان در ست‌های اول، چهارم و پنجم با نتایج ۲۵ بر ۲۱ و ۱۷ بر ۱۵ پیروز شد. پیام در ست‌های دوم و سوم با نتایج ۲۵ بر ۲۳ پیروز‌ شد.

پیام مشهد که نخستین شکست خانگی خود در لیگ برتر را تجربه می‌کرد، با ثبت‌ شکست، با یک رتبه نزول با ۲۰ امتیاز به جایگاه سوم لیگ برتر تکیه زد و پس از تیم‌های شهرداری ورامین و پیکان قرار گرفت.

پیکان نیز در ادامه پیروزی‌‌های درخشان خود، با ۸ برد و ۲۰ امتیاز بر جایگاه دوم جدول تکیه زد.


منبع خبر: ایسنا

  افزودن نظر

آخرین تصاویر

آخرین ویدئوها

آخرین یادداشتها