متهم گریخت؛

سرقت گوشواره‌های دانش‌آموزان در سرویس بهداشتی

 15 آذر 1397 ساعت 10:02  |  54  بازدید
سرقت گوشواره‌های دانش‌آموزان در سرویس بهداشتی

گوشواره های دانش آموزان دختر یکی از مدارس مشهد در سرویس بهداشتی به سرقت رفت.به گزارش پایگاه خبری صبح هشتم، پس از گذشت چند روز از سرقت گوشواره‌های دانش‌آموزان دختر یکی از مدارس مشهد، مدیرکل آموزش و پرورش ضمن تأیید این موضوع جزئیات این پرونده را تشریح کرد.

روز یکشنبه دانش‌آموزان دختر یک دبستان در بولوار مطهری شمالی، وحشت‌زده به مسئولان این مدرسه اعلام کردند که خانمی گوشواره‌هایشان را باز کرده و از مدرسه خارج شده است که تلاش مسئولان مدرسه برای شناسایی متهم بی‌نتیجه ماند.

ماجرا از آنجا آغاز می‌شود که به گفته والدین یکی از دانش‌آموزان این مدرسه، ٢دختربچه به سرویس بهداشتی می‌روند و خانمی جوان جلوی این دختربچه‌ها را می‌گیرد و خود را مسئول بهداشت معرفی می‌کند. زن جوان به بهانه بررسی موهای دختربچه‌ها برای مبتلا نشدن به شپش که این روزها بسیار شایع است  مقنعه‌های این کودکان را درمی‌آورد و به چکاپ موهای این دختربچه‌ها اقدام می‌کند.

این فرد بعد از بررسی ظاهری موهای سر این دانش‌آموزان، به باز کردن گوشواره‌های این دختربچه‌ها اقدام می‌کند که با اعتراض بچه‌ها مواجه می‌شود. زن جوان مدعی می‌شود برای بهداشت آن‌ها لازم است که گوشواره‌هایشان را درآورد و آن‌ها را به زودی تحویل خانم مدیر می‌دهد.

اما زن جوان پس از بیرون آمدن از سرویس بهداشتی در مقابل چشمان حیران این دانش‌آموزان، به جای رفتن به دفتر، از مدرسه خارج می‌شود.


منبع خبر: شهرآرا

  افزودن نظر

آخرین تصاویر

آخرین ویدئوها

آخرین یادداشتها