آخر هفته سینمایی با تماشای 11 فیلم

 15 آذر 1397 ساعت 09:37  |  53  بازدید
آخر هفته سینمایی با تماشای 11 فیلم

در پایان هفته دوم آذر ماه سال جاری، هم اکنون 11 فیلم سینمایی در 6 سینمای فعال مشهد در حال اکران است.به گزارش پایگاه خبری صبح هشتم ،«پاستاریونی»، «آستیگمات»، «سرو زیر آب»، «وای آمپول»، «خانم یایا»، «بمب؛ یک عاشقانه»، «پیشونی سفید 2»، «کلمبوس»،  «میلیونر میامی»، «مغزهای کوچک زنگ زده» و  «هشتگ» بر روی پرده سینماهای مشهد در حال اکران است.

«بمب؛ یک عاشقانه»

«بمب؛ یک عاشقانه» فیلمی به کارگردانی و نویسندگی پیمان معادی و تهیه‌کنندگی احسان رسول‌اف و پیمان معادی محصول سال 96 روزهای پنج‌شنبه و جمعه در پردیس سینمایی هویزه، اطلس و گلشن در حال اکران است.

در این فیلم سینمایی بازیگرانی از جمله پیمان معادی، لیلا حاتمی، حبیب رضایی، سیامک انصاری و سیامک صفری ایفای نقش می‌کنند.

فیلم سینمایی «بمب؛ یک عاشقانه» در میانه سال‌های جنگ و در اوج بمباران‌های تهران، روزگار با بیم و ترس می‌گذرد اما عشق و دل‌دادگی و زندگی و امید، هراس ملموس مرگ را به فراموشی می‌سپارد؛ رفتگان در کلمات زندگان تکرار می‌شوند. مرگ، سوال مطلق و عشق، ابهام مکرر است.

«کلمبوس»

«کلمبوس» فیلمی به کارگردانی، نویسندگی و تهیه‌کنندگی هاتف علیمردانی،  روزهای پنج‌شنبه و جمعه در پردیس سینمایی هویزه، اطلس، گلشن و سینما آفریقا در حال اکران است.

در این فیلم سینمایی بازیگرانی از جمله هانیه توسلی، فریده سپاه منصور، سعید پورصمیمی، فرهاد اصلانی و شبنم مقدمی ایفای نقش می‌کنند.

«میلیونر میامی»

 «میلیونر میامی» فیلمی به کارگردانی مصطفی احمدی و تهیه‌کنندگی سعید ملکان روزهای پنج‌شنبه و جمعه در پردیس سینمایی هویزه، اطلس، گلشن و مجموعه سینمایی سیمرغ در حال اکران است.

در این فیلم سینمایی بازیگرانی از جمله حمید فرخ نژاد، علی قربان‌زاده، طناز طباطبایی، صابر ابر،  افسانه بایگان و آتیلا پسیانی ایفای نقش می‌کنند.

داستان فیلم سینمایی کمدی «میلیونر میامی» درباره چهار نفر است که می‌خواهند از راهی، یک میلیون دلار را به جیب بزنند اما همیشه یکی از آن‌ها خراب کاری می‌کند.

«پاستاریونی»

«پاستاریونی» فیلمی به کارگردانی سهیل موفق و تهیه کنندگی بیتا منصوری، روزهای پنج‌شنبه و جمعه در پردیس سینمایی هویزه،اطلس و گلشن در حال اکران است.

در این فیلم سینمایی بازیگرانی از جمله سام درخشانی، محمد نادری، بهاره رهنما، مهتاب ثروتی و گوهر خیراندیش ایفای نقش می‌کنند.

فیلم سینمایی «پاستاریونی» داستان غذاها است، البته نه هر غذایی! این فیلم یکی از بهترین ایده هایی که کمتر به آن پرداخته شده را در خود دارد و آن، ایده آشنایی مردم با غذاهای اقوام ایرانی در قالب فیلم است.

«آستیگمات»

«آستیگمات» فیلمی به کارگردانی و تهیه‌کنندگی مجیدرضا مصطوفی، نویسندگی پیام کرمی و مجیدرضا مصطفوی محصول سال 96 روزهای پنج‌شنبه و جمعه در پردیس سینمایی هویزه، اطلس، گلشن و مجموعه سینمایی سیمرغ در حال اکران است.

در این فیلم سینمایی بازیگرانی از جمله محسن کیایی، مهتاب نصیرپور، باران کوثری، هادی حجازی‌فر، حسین پاک‌دل، سیامک صفری، بهنوش بختیاری و نیکی کریمی ایفای نقش می‌کنند.

این فیلم سینمایی به روایت روابط انسانی افراد جامعه می‌پردازد.

«سرو زیر آب»

«سرو زیر آب» فیلمی به کارگردانی محمدعلی باشه آهنگر، نویسندگی محمدعلی باشه آهنگر و حامد باشه آهنگر و تهیه‌کنندگی سید حامد حسینی، محصول سال 96 روزهای پنج‌شنبه و جمعه در پردیس سینمایی هویزه، اطلس، گلشن، آفریقا و مجموعه سینمایی سیمرغ در حال اکران است.

در این فیلم سینمایی بازیگرانی از جمله بابک حمیدیان، مینا ساداتی، شهرام حقیقت‌دوست، رضا بهبودی و مسعود رایگان ایفای نقش می‌کنند.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: «راز جهانبخش کرامت فاش می‌شود؟ این راز خواب چیستا، ماهرو، گودرز، بهرام، جهانگیرو سرگرد پوشیاس را آشفته خواهد کرد، جهانبخش برای اثبات بی گناهی‌اش و بازگشت آرامش سفر بلندی را آغاز می‌کند، سفری که پایانش زندگی بسیاری از آنها را تغییر می‌دهد».

«وای آمپول»

«وای آمپول» فیلمی به کارگردانی علیرضا محمودزاده و تهیه‌کنندگی داریوش باباییان، روزهای پنج‌شنبه و جمعه در پردیس سینمایی هویزه،اطلس، گلشن،سینما پیروزی، سینما آفریقا و مجموعه سینمایی سیمرغ در حال اکران است.

در این فیلم سینمایی بازیگرانی از جمله علی صادقی، رضا شفیعی جم، هوشنگ حریرچیان، حدیث فولادوند، شهرام قائدی، شادی محمدپور، سارا روستاپور، ندا رضوی و علی رفیعی ایفای نقش می‌کنند.

در خلاصه داستان این فیلم سینمایی آمده است که :«خانواده آمپول چی که تولیدکننده آمپول هستند با وحشت فرزندانشان از آمپول مواجه می شوند ولی درنهایت ورزش فوتبال و انتخاب برای رده‌های قهرمانی به کمک فرزندانشان می‌آید».

«خانم یایا»

«خانم یایا» فیلمی به کارگردانی و نویسندگی عبدالرضا کاهانی، روزهای پنج‌شنبه و جمعه در پردیس سینمایی هویزه، اطلس، گلشن، سینما پیروزی و مجموعه سینمایی سیمرغ در حال اکران است.

در این فیلم سینمایی بازیگرانی از جمله حمید فرخ نژاد، رضا عطاران، نیتایا چیسری و امین حیایی ایفای نقش می‌کنند.

در خلاصه داستان این فیلم سینمایی آمده است که :«مرتضی (حمید فرخ نژاد) و ناصر (رضا عطاران) دو باجناق هستند که به شهر پاتایا در تایلند سفر کرده اند تا...»

«پیشونی سفید 2»

«پیشونی سفید ۲» یک فیلم به کارگردانی، نویسندگی و تهیه‌کنندگی سید جواد هاشمی، روزهای پنج‌شنبه و جمعه در پردیس سینمایی هویزه، اطلس، گلشن، پیروزی و مجموعه سینمایی سیمرغ در حال اکران است.

در این فیلم سینمایی بازیگرانی از جمله محمدرضا شریفی‌نیا، پژمان بازغی، لیلا اوتادی و ترلان پروانه ایفای نقش می‌کنند.

در خلاصه داستان «پیشونی سفید 2» اختاپوس از درون یک غار امورات قلعه را فرمانروایی می‌کند. او برای به دام انداختن آهوها و نوشیدن عصاره تن آن‌ها بل‌بله را به خدمت گرفته‌ است، اما آهوها با نقشه پیشونی‌سفید از قلعه فرار می‌کنند. از سوی دیگر، مادر آهوی پیشونی‌سفید برگشته تا آهو را از سالار، یعنی پدرخوانده‌اش، پس بگیرد و پیشونی‌سفید به دلیل رنجش از سالار، می‌خواهد نزد مادرش بازگردد، اما...

«مغزهای کوچک زنگ زده»

«مغزهای کوچک زنگ زده» فیلمی به کارگردانی و نویسندگی هومن سیدی و تهیه‌کنندگی سعید سعدی، روزهای پنج‌شنبه و جمعه در پردیس سینمایی هویزه، اطلس، گلشن، مجموعه سینمایی سیمرغ و سینما پیروزی در حال اکران است.

در این فیلم سینمایی بازیگرانی از جمله نوید محمدزاده، نوید پورفرج، فرهاد اصلانی و نازنین بیاتی ایفای نقش می‌کنند.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است «میگن اگ چوپان نباش گوسفندا تلف میشن یا گم میشن یا گرگ بهشون میزنه یا از گرسنگی می‌میرن چون مغزن ندارن، هرکس که مغز نداره به چوپان احتیاج داره، یه چوپان دل‌سوز».

«هشتگ»

«هشتگ» دومین فیلم رحیم بهبودی‌فر در مقام کارگردان، روزهای پنج‌شنبه و جمعه در پردیس سینمایی هویزه، اطلس، سینما پیروزی و مجموعه سینمایی سیمرغ در حال اکران است.

در این فیلم سینمایی بازیگرانی از جمله نیوشا ضیغمی، بهاره رهنما، سیدجواد هاشمی، امید روحانی و حدیث فولادوند ایفای نقش می‌کنند.

«هشتگ» فیلمی اجتماعی با رگه‌های کمدی است.


منبع خبر: ایسنا

  افزودن نظر

آخرین تصاویر

آخرین ویدئوها

آخرین یادداشتها