نایب رئیس شورای شهر مشهد:

به دنبال حضور پرشور مردم در محوطه آرامگاه فردوسی هستیم

 08 آذر 1397 ساعت 12:51  |  105  بازدید
به دنبال حضور پرشور مردم در محوطه آرامگاه فردوسی هستیم

نایب رئیس شورای شهر مشهد گفت: طرح احداث ورودی آرامگاه فردوسی تا ۲ سال آتی به اتمام می‌رسد.به گزارش پایگاه خبری صبح هشتم، حمیدرضا موحدی‌زاده اظهار داشت: آخرین مصوبات شورای شهر در ارتباط با توس بود که با اعتبارات 15 میلیارد تومانی امور اجرایی آغاز شد، این پروژه با حضور اداره کل گردشگری و استاندار خراسان رضوی کلید خورد و امید بر اتمام آن تا دو سال آینده داریم.


نایب رئیس شورای شهر مشهد تصریح کرد: امیدواریم تا دو سال آتی ورودی آرامگاه فردوسی در شأن و منزلت حکیم ابوالقاسم فردوسی باشد، باید عموم در این مناطق شکوه و عظمت را احساس کنند، طرح جامع و تفصیلی این منطقه به قانونمندسازی ساخت و ساز کمک می‌رساند، همچنین جهت رشد و بالندگی این منطقه، اختیاراتی به شهرداری منطقه نیز داده می‌شود.

موحدی‌زاده خاطرنشان کرد: باید بستر برای همکاری بخش خصوصی فراهم شود، با بازدید از محوطه حافظ طی همایشی در شیراز به اتفاق اعضای شورای سایر کلانشهرها در چند ماه گذشته و مشاهده جمعیت بالا و استقبال بسیار از آن، می‌توان به این پروژه در مشهد نیز امیدوار بود.

وی گفت: مقام معظم رهبری بارها به نگهداری این سرمایه ارزشمند تأکید کردند، نباید مسافران داخلی و خارجی هنگام بازدید از توس، خراسانی‌ها را کم همت بشناسند، امیدواریم این مشکل تا دو سال آتی به اتمام برسد.

موحدی‌زاده بیان کرد: با بازدید از نمایشگاه می‌توان به این نتیجه دست یافت که استقبال نسبت به سال گذشته بهتر شده و شهروندان شور و شوق بیشتری نسبت به بهره مندی از کتاب دارند، افزایش تعداد ناشران و توزیع عادلانه می‌تواند سبب افزایش جمعیت شود.


منبع خبر: تسنیم

  افزودن نظر

آخرین تصاویر

آخرین ویدئوها

آخرین یادداشتها