یک نماینده مجلس:

اجرای خط ریلی گرگان -مشهد از دستورکار خارج نشده است

 05 آذر 1397 ساعت 13:01  |  178  بازدید
اجرای خط ریلی گرگان -مشهد از دستورکار خارج نشده است

علی قربانی، نماینده مردم بجنورد در مجلس با رد ادعای نماینده قبلی بجنورد در مجلس، اظهار داشت: بر اساس وعده داده شده، اجرای این مسیر ریلی به زودی عملیاتی می شود.به گزارش پایگاه خبری صبح هشتم، یکی از نمایندگان پیشین بجنورد در مجلس اخیرا در گفت و گو با رسانه ها مدعی شده بود که دولت، خط ریلی مشهد- بجنورد- گرگان را از اولویت اجرا حذف کرده است.

موسی الرضا ثروتی گفته بود: وزارت راه و شهرسازی فهرست 10 خط ریلی را به دولت داده تا از آن میان پنج محور دارای اولویت را برای اجرا برگزیند که دولت طرح خط آهن مشهد- بجنورد- گرگان را به عنوان طرح اولیت دار انتخاب نکرد.

رئیس مجمع نمایندگان خراسان شمالی در مجلس گفت: 2 ماه پیش در نشستی که با وزیر راه و شهرسازی داشتیم بر لزوم شتاب دادن به اجرای این طرح تاکید شد.
قربانی، اعتبار مورد نیاز برای اجرای طرح ریلی گرگان- بجنورد- مشهد را 100 هزار میلیارد ریال برآورد کرد که البته این رقم مربوط به پیش از افزایش اخیر قیمت ها است.
نماینده مردم بجنورد، رازوجرگلان، گرمه، جاجرم و مانه و سملقان در مجلس با اشاره به اینکه اجرای این خط ریلی منتظر تایید و مصوبه شورای اقتصاد است، گفت: این طرح ابتدا باید در شورای اقتصاد مطرح و در هیات دولت مصوب شود و به محض تصویب در هیات دولت، عملیات اجرایی آن آغاز می شود. 


منبع خبر: جماران

  افزودن نظر

آخرین تصاویر

آخرین ویدئوها

آخرین یادداشتها